O mě

Jmenuji se Marta,

s šitím jsem začla už jako náctiletá kdy jsem si domů přivezla nesmrtelný stroj značky Veritas.

Naučila jsem se šít konfekční oděvy, obšívala svoje děti….

Švadlena a krejčová bylo moje budoucí povolání na dlouhá léta.

Patchwork mě vždy lákal, ale s dvěma dětmi a manželem který si jediný špendlík v bytě vrazil do palce to moc nešlo. Takže jsem kouzlo patchworku obdivovala jen z povzdálí.

S dcerou jsem chodila malovat na hedvábí, omakala jsem si korálkování a začly jsme jezdit na srázek tvořilek, kde jsem vyzkoušela pedig, paličkování, decoupage a i mnou tak obdivovaný patchwork, který se velmi rychle stal mojí láskou a mým „koněm“. Ano koněm protože koníček je slabé slovo….

Po smrti manžela jsem se přestěhovala a nic mi nebránilo začít šílet na plno. Už neměl kdo šlapat na špendlíky, nikdo mi nenadával že večer šiju, což měli v zálibě sousedé v panelovém domě kde i spadnutí špendlíku bylo slyšet….

A tak se skříně začaly závratnou rychlostí plnit krásnými látkami, pořídila jsem si lepší šicí stroj, začala jezdit na srazy jen patchworkové a veškeré jiné tvoření šlo stranou až na občasné šílenství v podobě vánočních svícnů a babičkovky kterou jsem nikdy šít nechtěla. Ale nikdy neříkej nikdy….

Protože jsem tomuto koníčku podlehla opravdu plně nebo by se dalo říct že jsem jím byla zcela převálcována začla jsem látky nejen nakupovat,ale i prodávat. Kromě zaměstnání šiju i patchworkové zakázky, před Vánoci se účastním jarmarků a trhů……

..patchwork se stal mojí láskou…..

Na mých stránkách najdete nejen moje výrobky, návody ale i látky k prodeji. Každému přání se snažím plně vyhovět. Pokud budete mít o něco zájem neváhejte mě kontaktovat…

s přáním hezkého dne Marta